שופטים היקרים שפגשו את המועמדים בשלב הריאיונות הפרונטליים ותרמו מהידע והניסיון שלהם לבחירת הקבוצות המשתתפות באתגר

מוהנא פארס

סמנכ"ל וראש מינהל חינוך טכנולוגי במשרד החינוך, מומחה רב-תחומי

ד"ר ציונה לוי

מפמר"ית הוראת האנגלית, מומחית להוראת האנגלית

בילי פרידמן

מפמ"רית מדע וטכנולוגיה, מומחית להוראת המדעים

ערן פיינגבאום

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

יריב נורנברג

מומחה היבטים עסקיים

אמנה סמארה

מומחית להוראת המדעים

ד"ר דפנה קופלמן-רובין

מומחית בתחום ה - SEL

שגיא בר

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

ענבל חמיידס

מומחית בתחום הפרסונליזציה

יעל כהן-הרמתי

מומחית טכנולוגיות

קיריל סלבקין

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

בן מצקל

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

רונה שגב

מומחית היבטים עסקיים

דניאל קובלר

מומחה רב-תחומי

איל פדר-לוי

מומחה היבטיים עסקיים

פרופ' גילה קורץ

מומחית בתחום הפרסונליזציה

שירה אור-חיטמן

מומחית רב-תחומי

אור-טל קריתי

מומחית להוראת האנגלית

רועי קנר

מומחה היבטים עסקיים

יעל דורון דרורי

מומחית פרסונליזציה

המומחים היקרים שבחנו את המיזמים ותרמו מהידע והניסיון שלהם לבחירת הקבוצות המשתתפות באתגר

עדי שטרול

מומחית בתחום ה - SEL

ענת זמירה

מומחית בתחום ה - SEL

אפרת דביר

מומחית בתחום ה - SEL

ד"ר עינת טסלר קידר

מומחית בתחום ה - SEL

ד"ר נטע שגיא

מומחית בתחום ה - SEL

ד"ר טלי פרידמן

מומחית בתחום ה - SEL

ד"ר אינה כץ גולד

מומחית בתחום ה - SEL

איריס חזקיה ברד

מומחית בתחום ה - SEL

ענבל חמיידס

מומחית בתחום ה - SEL

יעל ביבר אביעד

מומחית בתחום ה - SEL

נילי אבינון

מומחית בתחום ה - SEL

נאווה נקש

מומחית בתחום ה - SEL

מיכל בכר

מומחית להוראת האנגלית

זהר יעוקבסון

מומחית להוראת האנגלית

חגי סימפסון גרוסמן

מומחית להוראת האנגלית

לילך כהן

מומחית להוראת האנגלית

דנה ברנקופף

מומחית להוראת האנגלית

מאיה אשכנזי

מומחית להוראת האנגלית

אמנה סמארה

מומחית להוראת המדעים

אבי שמיר

מומחה להוראת המדעים

תמר בארי

מומחית להוראת המדעים

נתן דביר

מומחה להוראת המדעים

עפרה יבע

מומחית להוראת המדעים

נועה להב

מומחית להוראת המדעים

תום פיכס

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

ד"ר עמיר גפן

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

קיריל סלבקין

מומחה טכנולוגיות והיבטים עסקיים

לאה קולבן

מומחית טכנולגיות

מיכל שפיר ניר

מומחית טכנולגיות

ערן אהרונסון

מומחה טכנולגיות

ניב עפרון

מומחה טכנולגיות

אייל טלר

מומחה היבטים עסקיים

אורלי שואהבי

מומחית היבטים עסקיים

ישי פינצ'ובר

מומחה היבטים עסקיים

תמי ברונר

מומחית היבטים עסקיים

רועי שילוח

מומחה היבטים עסקיים